Przejdź do treści

Zapłać za pobyt bonem turystycznym

Bon turystyczny

Od sierpnia 2020r. w apartamentach Visit Zakopane honorujemy płatności bonem turystycznym. Zapraszamy rodziców z dziećmi na wspaniałe pobyty, za które możecie zapłacić przy pomocy bonu. To naprawdę bardzo proste i wygodne. Jeśli macie wątpliwości w jaki sposób to działa, dowiecie się wszystkiego z tego artykułu.

Bon turystyczny – komu przysługuje i jak go otrzymać?

Dla kogo jest bon turystyczny? Bon turystyczny otrzymają rodzice lub opiekunowie na każde dziecko, na które przysługuje świadczenie Rodzina 500+. Wysokość bonu to 500 zł (na każde z dzieci). Na dziecko niepełnosprawne przysługuje dodatkowy bon wakacyjny o wartości 500 zł.

Bon można otrzymać za pomocą platformy internetowej ZUS PUE, logując się na swoje konto. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w ZUS PUE, można je założyć przez Internet, np. poprzez bankowość elektroniczną. Wszystkie szczegóły i dokładną instrukcję zakładania konta można znaleźć na stronie ZUS PUE

W zakładce bon turystyczny na platformie ZUS PUE należy aktywować bon. Na podany adres mailowy otrzymacie potwierdzenie wraz z numerem bonu turystycznego. Bon można aktywować w dowolnym momencie.

Jak płacić bonem turystycznym?

Opłacenie pobytu bonem jest bardzo proste, zwłaszcza korzystając z usług Visit Zakopane. Wystarczy poinformować konsultanta o zamiarze płacenia bonem, podać kod aktywowanego bonu oraz kwotę jaką chcemy zapłacić. Konsultant poprosi o podanie 6-cyfrowego kodu sms, który otrzymacie na telefon podany podczas aktywacji bonu. To wszystko!

Jeśli kwota pobytu jest wyższa niż kwota na bonie, resztę należy dopłacić w inny sposób np. przelewem. Kwoty z bonu nie musicie również wykorzystywać w całości przy jednej transakcji. Bonem można opłacić każdy pobyt, w którym bierze udział dziecko. Pobyt może odbyć się teraz, za miesiąc lub nawet w przyszłym roku! Ważne, by płatność bonem miała miejsce przed 31 marca 2022r.

Bon turystyczny w apartamentach Visit Zakopane

Teraz, gdy wiecie już w jaki sposób skorzystać z bonu turystycznego, pozostaje tylko wybrać odpowiedni apartament. W VisitZakopane  możecie wybrać swój wymarzony nocleg z szerokiej oferty. Znajdziecie u nas apartamenty z basenem, sauną i jacuzzi, w których na pewno świetnie się zrelaksujecie. Mamy też w ofercie apartamenty z widokiem na góry, kominkiem i garażem. Niezależnie od tego, czy wolicie gwarne Krupówki czy spokojne okolice blisko szlaków, znajdziecie u nas odpowiedni nocleg.

Najczęściej zadawane pytania – bon turystyczny

Poniżej znajdziesz listę najczęstszych pytań dotyczących płatności bonem za pobyt w apartamentach w Zakopanem.

1. Które apartamenty w Zakopanem mogę zarezerwować wykorzystując bon turystyczny?

Możesz zarezerwować wszystkie apartamenty znajdujące się w ofercie VisitZakopane.pl, wykorzystując bon.

2. Skąd wziąć bon turystyczny?

Bon otrzymasz poprzez platformę internetową ZUS PUE, po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta ZUS PUE, możesz je założyć przez internet.

3. Jak zapłacić bonem turystycznym?

Przy zakładaniu rezerwacji oznacz opcję „płatność bonem turystycznym” lub poinformuj konsultanta, że będziesz płacić bonem. Następnie podaj (telefonicznie lub mailowo) kod obsługi płatności oraz kwotę jaką chcesz zapłacić. Skontaktujemy się z Tobą by przeprowadzić płatność.

4. Do kiedy jest ważny bon turystyczny?

Płatności bonem musisz dokonać przed 31 marca 2022r. Pobyt za który będzie płatność, może się odbywać nawet po tym terminie.

5. Czy mogę opłacić zaliczkę bonem?

Tak, bonem można opłacić zarówno zaliczkę, jak i pozostałą kwotę za pobyt.

6. Czy bonem można płacić tylko za dziecko?

Bonem możesz zapłacić za cały pobyt dla wszystkich osób, pod warunkiem, że bierze w nim udział dziecko, na które przysługuje bon.